Nakliyat Sigortası Nedir?Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar?

Firmamız Kayseri Evden Eve Taşımacılık Bilgilendirme Amaçlı Bu Makelemizden Nakliyat Sigortası Nedir?Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar? Müşterilerimizin Bilmesi Gerekenler Yazımız İnşallah Faydalı Bir Makele Olmuştur.
Evden eve nakliye konusunda taşıma esnasındaki sigortayı gözünüzde büyütmeyin. Bu sigorta ancak eşyaları taşıyacak olan aracın yanması ve kaza yapması sonucunda meydana gelecek zararları karşılamaya yöneliktir. Nakliyat sigortası hiç bir eşyanızın bozulması, kırılması veya çizilmesi gibi yüzeysel zararları karşılamaz. Bunu bilmenizde sizin için fayda var.

Taşınmadan Önce Kendinize Liste Oluşturun
Liste yapın. Herhangi bir eşya kaybolması sorununun önüne geçmek adına, taşınma işleminden önce kendinize bir liste yapabilirsiniz. Hangi tür eşyalar, hangi kolinin veya paketin içerisinde? Bu listeyi firma ile paylaşa bilirsiniz. Böylelikle eksik bir koli sorununu engellemiş olursunuz. Hem de hangi eşyanızın, hangi kolinin içinde olduğunu da kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaç koli var? Kolilerin taşınması için ne kadar büyüklükte bir araca ihtiyaç var? Kaç kişi kolileri taşıyacak? Bu soruların cevaplarını size verilecektir.

2 Comments

  • Jessica Brown
    Posted 6 Aralık 2016 16:44

    What a nice article. It keeps me reading more and more!

  • Cindy Jefferson
    Posted 6 Aralık 2016 16:44

    Great article! Good job!

Leave a comment